Grey Advertising Poland

10 minutowe wakacje

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  10 minutowe wakacje 10 minutowe wakacje

  Samsung S6 posiada rewolucyjną funkcję szybkiego ładowania. 10 minut wystarczy, by naładować baterię na 4 godziny.

  Niektórzy ludzie nie mieli czasu na wakacje w tym roku. Pomogliśmy im podładować swoje akumulatory w 10 minut. 

   

  grudnia 2, 2015

  Stworzyliśmy kampanię, która pozwoliła odczuć na własnej skórze możliwość szybkiego naładowania baterii. Dotarliśmy do ludzi, którzy nie mieli w tym roku czasu na wakacje i pomogliśmy im podładować ich wewnętrzne akumulatory w... 10 minut. Przejazd przez wielką Ładowarkę Samsunga zaczynał się od podróży luksusowym prywatnym odrzutowcem, potem ludzie nagle znajdowali się na egzotycznej plaży z drinkiem w kokosie serwowanym przez tubylca i byli masowani przez pięknych ratowników tylko po to, by za chwilę poczuć wiatr we włosach podczas lotu na paralotni.

  W ciągu pierwszych dni od emisji, film promocyjny został obejrzany przez ponad 300.000 ludzi i został doceniony przez portale internetowe w takich krajach, jak Brazylia, USA, Francja, Tajwan czy Japonia. 

  http://www.mif-design.com/blog/2015/11/26-083753.php

  http://www.b9.com.br/61940/advertising/samsung-cria-ferias-de-10-minutos-para-promover-bateria-de-carregamento-rapido/

  Twórcy kampanii:

  Executive Creative Director: Jakub Korolczuk
  Deputy Creative Director: Rafał Ryś
  Senior Copywriters: Jan Cieślar, Jacek Wójcik
  Senior Art Director: Szymon Demirkol
  Account Director: Marta Sawicka
  Account Supervisor: Małgorzata Łoza
   

   

  https://youtu.be/e6VUG1U20Bk

 • Przedstawiciele Grey Europe wystąpią na festiwalu Golden Drum

  Pod koniec października w Słowenii odbędzie się 24. edycja międzynarodowego festiwalu kreatywności Golden Drum. Wśród prelegentów festiwalu znaleźli się także przedstawiciele Grey Europe – Christopher Jones, CEO Grey United oraz Alemsah Oztuk, CEO 4129 Grey. 

  Więcej
 • FamousGrey w nowej kampanii Volvo V90 przemienia reklamę w rzeczywistość

  Piękny samochód mijający zapierające dech krajobrazy to typowy obraz prezentowany w reklamach motoryzacyjnych. Niestety, gdy przyjdzie do jazdy próbnej, często rzeczywistość wygląda całkiem inaczej. FamousGrey postanowił wykorzystać to w swojej najnowszej kampanii dla modelu Volvo V90.

  Więcej
 • GREY Z PLATFORMĄ DIGITAL dla MŁODYCH klientów mBanku.

  Agencja Grey przygotowała wspólnie z mBankiem kampanię dla MŁODYCH klientów ‘STARCIE w KARCIE’ która promuje personalizowaną kartę debetową, na której można zamieścić własnoręcznie zaprojektowaną grafikę bądź zdjęcie.

  Więcej
 • Program Polskie Nadzieje Olimpijskie na 19. Pikniku Olimpijskim

  W sobotę, 3 czerwca 2017r., podczas 19. Pikniku Olimpijskiego ogłoszona została lista laureatów 3. edycji programu Polskie Nadzieje Olimpijskie. Program od 2013 roku wspiera sportowy rozwój dzieci i młodzieży – zdrowej i niepełnosprawnej. Tegoroczna pula nagród programu wyniosła ponad 890 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych edycjach przekazano na ten cel łącznie niemal 3,6 milionów złotych. 

  Więcej
 • Wyróżnienie MMP i nagrody KTR dla GREY Group Poland!

  Z radością informujemy, że nasza agencja jako jedna z trzech agencji reklamowych zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez magazyn ,,Media&Marketing Polska” i przyznającym co roku tytuł najlepszej agencji reklamowej i domu mediowego. Nagrody przyznawane są na podstawie badania satysfakcji klientów przygotowywanego przez Millward Brown. To najstarsze i najobszerniejsze tego rodzaju badanie na rynku, obejmujące obecnie ponad 130 agencji i prowadzone wśród ponad 5 tys. klientów.

  Więcej
 • Wszystkie Artykuły
 • Przedstawiciele Grey Europe wystąpią na festiwalu Golden Drum Zobacz
 • FamousGrey w nowej kampanii Volvo V90 przemienia reklamę w rzeczywistość Zobacz
 • GREY Z PLATFORMĄ DIGITAL dla MŁODYCH klientów mBanku. Zobacz
 • Program Polskie Nadzieje Olimpijskie na 19. Pikniku Olimpijskim Zobacz
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&wt=json&facet.sort=count&facet=true&start=0&rows=4&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  upload_max_filesize=300M10.0.1.174