Grey Advertising Poland

John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE

  Nowym Dyrektorem Kreatywnym w Grey Worldwide został John Patroulis, który do tej pory pełnił funkcję przewodniczącego w BBH New York. Tym samym wniesie ponad 20 lat doświadczenia, które zdobył podczas pracy. 

  maja 10, 2017

  Patroulis zastąpi Tora Myhrena, który w grudniu 2015 r. opuścił sieć WPP i przeniósł się do Kalifornii, gdzie zajął stanowisko wiceprzewodniczącego do spraw marketingu w Apple.

  „John ma tę rzadką i perfekcyjną kombinację cech – kreatywność i niezłomne zaangażowanie w biznes" – powiedział o nim w wywiadzie dla Adweek Michael Houston, CEO Grey Global. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z nim, bo wiemy, że umocni miejsce Grey Nowy Jork na samym szczycie”.

  „Zachwyciłem się zaangażowaniem Greya,   kreatywnością i jestem naprawdę podekscytowany tym, że mam szansę pomóc im tworzyć to, co przed nimi" – powiedział Patroulis w oświadczeniu. „Ludzie, których poznałem, ich pasja do pracy i ambicja do dalszego rozwijania firmy sprawiły, że jestem wyjątkowo podekscytowany powierzoną mi rolą".

 • GREY EUROPE WINS AT D&AD PROFESSIONAL AWARDS

  On 27th April 2017, the awards body recognised the finest creative work from around the world at the D&AD Professional Awards. 

  Więcej
 • Grey po raz TRZECI na podium! GREY 3RD MOST INNOVATION POLISH AGENCY

  Z wielką dumą i radością informujemy, że GREY Worldwide Warszawa już po raz TRZECI stanęło na podium podczas gali Innovation Ad 2017! Tym samym jesteśmy TRZECIĄ najbardziej innowacyjną i kreatywną agencją w Polsce!

  Więcej
 • ALAIN GROENENDAAL nowym Prezesem i CEO Grey Europe

  1 stycznia 2017 roku stanowisko Prezesa i CEO Grey Europe objął Alain. Do tej pory pełnił on taką samą funkcję w naszym oddziale w Ameryce Łacińskiej, gdzie rozpoczął pracę w lutym 2012 r. Przyczynił się do tego, że oddział osiągnął stałe tempo wzrostu i znacząco poprawił swoje twórcze podejście do prac, stając się jednym z najbardziej kreatywnych regionów w ramach całej globalnej sieci Grey.

  Więcej
 • John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE

  Nowym Dyrektorem Kreatywnym w Grey Worldwide został John Patroulis, który do tej pory pełnił funkcję przewodniczącego w BBH New York. Tym samym wniesie ponad 20 lat doświadczenia, które zdobył podczas pracy. 

  Więcej
 • PROGRAM POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE NA 18. PIKNIKU OLIMPIJSKIM

  11 czerwca na Kępie Potockiej w Warszawie odbył się 18. Piknik Olimpijski podczas którego wyłoniono listę beneficjentów 2. edycji programu Polskie Nadzieje Olimpijskie, przyznając granty w wysokości prawie 890 000 zł. GREY Group Poland był odpowiedzialny za działania komunikacyjne, digital oraz koordynację wydarzeń na stoisku Polskich Nadziei Olimpijskich

  Więcej
 • Wszystkie Artykuły
 • GREY EUROPE WINS AT D&AD PROFESSIONAL AWARDS Zobacz
 • Grey po raz TRZECI na podium! GREY 3RD MOST INNOVATION POLISH AGENCY Zobacz
 • ALAIN GROENENDAAL nowym Prezesem i CEO Grey Europe Zobacz
 • John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE Zobacz
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&wt=json&facet.sort=count&facet=true&start=0&rows=4&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  10.0.3.235