Grey Advertising Poland

GREY GROUP WYGRYWA KONKURS PLL LOT w Polsce i na świecie!

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  GREY GROUP WYGRYWA KONKURS PLL LOT w Polsce i na świecie! GREY GROUP WYGRYWA KONKURS PLL LOT w Polsce i na świecie!

  Agencja GREY wygrała konkurs na kompleksową obsługę reklamową Polskich Linii Lotniczych LOT.  W ramach współpracy, Grey będzie odpowiadać za pełną obsługę marketingową LOT w zakresie wszystkich działań komunikacyjnych w Polsce i na świecie.

  maja 25, 2017

  Liczymy na owocną współpracę z nową agencją, która zapewni nam kompleksowe wsparcie w realizacji naszej strategii marketingowej, w tym dalszy rozwój marki LOT w Polsce i na rynkach za granicą.
  W Polsce LOT jest najlepiej rozpoznawaną marką linii lotniczych i jedną z lepiej znanych marek w ogóle. Marka LOT kojarzy się konsumentom pozytywnie, jako firma godna zaufania, z dobrą i profesjonalną obsługą. Jest wizytówką kraju i firmą z tradycjami. Komunikacja do pasażerów i rynku to ważny element wspierający realizację strategii PLL LOT. Wykorzystując potencjał rosnącego rynku w regionie, LOT ma szansę stać się liderem przewozów lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, obsługując do 2020 roku ponad 10 milionów pasażerów łącznie i na blisko 90 trasach
  mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT-u.

   

  To dla nas bardzo ważna wygrana - rozpoczynamy współpracę  z brandem o dużych ambicjach, dynamicznych planach i wielu wyzwaniach biznesowych. Kolejne lata zapowiadają się ciekawiew kontekście rynku linii lotniczych. Jestem dumna z całego zespołu i z pracy jaką wykonaliśmyw ramach tego projektu i z przyjemnością będę patrzeć na wdrażanie w życie zaproponowanej przez na strategii komunikacji wraz z stojącymi za nią rozwiązaniami w poszczególnych kanałach. Cieszy nas ogromnie fakt, iż Klient wysoko ocenił naszą propozycję w kontekście zintegrowanych działań. Niewątpliwie cała platforma DIGITAL’owa i stojące za nią działania online będą stanowiły dużą część naszej pracy – dodaje Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland. 

   

  Współpraca PLL LOT i GREY Group  wystartowała już w kwietniu 2017 i obejmie planowanie, kreację, strategię komunikacji we wszystkich kanałach, w tym content creation & production w kanale DIGITAL”. 

   

  Więcej informacji na:
  www.greygroup.pl
  www.youtube.com/GreyGroupPoland
  www.facebook.com/greygrouppoland

 • Przedstawiciele Grey Europe wystąpią na festiwalu Golden Drum

  Pod koniec października w Słowenii odbędzie się 24. edycja międzynarodowego festiwalu kreatywności Golden Drum. Wśród prelegentów festiwalu znaleźli się także przedstawiciele Grey Europe – Christopher Jones, CEO Grey United oraz Alemsah Oztuk, CEO 4129 Grey. 

  Więcej
 • FamousGrey w nowej kampanii Volvo V90 przemienia reklamę w rzeczywistość

  Piękny samochód mijający zapierające dech krajobrazy to typowy obraz prezentowany w reklamach motoryzacyjnych. Niestety, gdy przyjdzie do jazdy próbnej, często rzeczywistość wygląda całkiem inaczej. FamousGrey postanowił wykorzystać to w swojej najnowszej kampanii dla modelu Volvo V90.

  Więcej
 • GREY Z PLATFORMĄ DIGITAL dla MŁODYCH klientów mBanku.

  Agencja Grey przygotowała wspólnie z mBankiem kampanię dla MŁODYCH klientów ‘STARCIE w KARCIE’ która promuje personalizowaną kartę debetową, na której można zamieścić własnoręcznie zaprojektowaną grafikę bądź zdjęcie.

  Więcej
 • Program Polskie Nadzieje Olimpijskie na 19. Pikniku Olimpijskim

  W sobotę, 3 czerwca 2017r., podczas 19. Pikniku Olimpijskiego ogłoszona została lista laureatów 3. edycji programu Polskie Nadzieje Olimpijskie. Program od 2013 roku wspiera sportowy rozwój dzieci i młodzieży – zdrowej i niepełnosprawnej. Tegoroczna pula nagród programu wyniosła ponad 890 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych edycjach przekazano na ten cel łącznie niemal 3,6 milionów złotych. 

  Więcej
 • Wyróżnienie MMP i nagrody KTR dla GREY Group Poland!

  Z radością informujemy, że nasza agencja jako jedna z trzech agencji reklamowych zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez magazyn ,,Media&Marketing Polska” i przyznającym co roku tytuł najlepszej agencji reklamowej i domu mediowego. Nagrody przyznawane są na podstawie badania satysfakcji klientów przygotowywanego przez Millward Brown. To najstarsze i najobszerniejsze tego rodzaju badanie na rynku, obejmujące obecnie ponad 130 agencji i prowadzone wśród ponad 5 tys. klientów.

  Więcej
 • Wszystkie Artykuły
 • Przedstawiciele Grey Europe wystąpią na festiwalu Golden Drum Zobacz
 • FamousGrey w nowej kampanii Volvo V90 przemienia reklamę w rzeczywistość Zobacz
 • GREY Z PLATFORMĄ DIGITAL dla MŁODYCH klientów mBanku. Zobacz
 • Program Polskie Nadzieje Olimpijskie na 19. Pikniku Olimpijskim Zobacz
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&wt=json&facet.sort=count&facet=true&start=0&rows=4&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  upload_max_filesize=300M10.0.1.174