Grey Advertising Poland

GREY 3rd most creative and innovative polish agency 2016

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  GREY 3rd most creative and innovative polish agency 2016 GREY 3rd most creative and innovative polish agency 2016

  W sumie 14 nagród w tegorocznych konkursach Innovation Ad i KTR zdobył GREY Group Poland. GREY dwa razy stawał na podium, jako TRZECIA najbardziej innowacyjna agencja oraz TRZECIA z najbardziej kreatywnych agencji w Polsce. 

  czerwca 7, 2016

  W konkursie KTR GREY Group Poland otrzymał 9 nagród za kampanie:

  PROJEKT

  NAGRODA

  KLIENT

  KATEGORIA

  PODKATEGORIA

  KALLAXOMIERZ

  SREBRO

  IKEA

  MEDIA

  KREATYWNE WYKORZYSTANIE MEDIÓW ZEWNĘTRZNYCH

  KALLAXOMIERZ

  BRĄZ

  IKEA

  DRUK

  OUTDOOR/ PRODUKTY I WYPOSAŻENIE GOSPODARSTWA DOMOWEGO

  KALLAXOMIERZ

  BRĄZ

  IKEA

  ACTIVE ADVERTISING

  ACTIVE/ DUŻY AMBIENT

  KINDER BUENO ORIENT EXPRESS

  BRĄZ

  FERRERO

  WARSZTAT AUDIO VIDEO

  VIDEO/ SCENOGRAFIA

  MTV - PREZERWATYWY P.S.T.P.

  SREBRO

  MTV

  ACTIVE ADVERTISING

  ACTIVE AMBIENT/ MAŁY AMBIENT

  MTV - PREZERWATYWY P.S.T.P.

  SREBRO

  MTV

  MEDIA

  KREATYWNE WYKORZYSTANIE MEDIÓW DRUKOWANYCH

  VOLVO WI-FI ON BOARD

  BRĄZ

  VOLVO

  DRUK

  OUTDOOR/ MOTORYZACJA

  ŻYCIE PO ŚMIERCI

  BRĄZ

  CENTRUM SZKOLENIOWE MAZOWIECKIEGO ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO PCK, FUNDACJA PEDAGOGIUM

  ACTIVE ADVERTISING

  ACTIVE VIDEO, BRANDED CONTENT I ROZRYWKA

  ŻYCIE PO ŚMIERCI

  BRĄZ

  CENTRUM SZKOLENIOWE MAZOWIECKIEGO ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO PCK, FUNDACJA PEDAGOGIUM

  DIGITAL

  & MOBILE

  FILM

   

  GREY Worldwide Warszawa podczas Gali Innovation Ad 2016 spośród pięciu nominacji otrzymał cztery nagrody w trzech kategoriach:

  Kategoria PRODUCT: srebro za Prezerwatywy P.S.T.P  w kampanii MTV – Prezerwatywy P.S.T.P zrealizowanej dla MTV.

  Kategoria TOUCHPOINT: brąz   za kampanię społeczną MTV – Prezerwatywy P.S.T.P. zrealizowaną dla MTV oraz  brąz za akcję społeczną Kolęda o uchodźcach dla Refugee.pl.

  Kategoria INSIGHT: brąz za akcję społeczną Kolęda o uchodźcach zrealizowaną dla Refugee.pl.

  Dodatkowo nagrodę Young Creatives w kategorii Print za projekt „Warszawa bawi się w porządku” zdobyli Janina Szwykowska, Junior Art Designer i Michał Rudek, Art Director GREY Group Poland .

  - To były dla nas wszystkich dwa wspaniałe wieczory. Niesamowita energia. Niesamowita radość i duma, że stworzyliśmy tak wybitny zespół. Mogę śmiało powiedzieć, że numer 3 na KTR oraz trójka na Innovation Ad Awards plasują nas w ścisłej czołówce najlepszych agencji w Polsce. To dowód na to, że idziemy we właściwym kierunku. - mówi Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland – mówi Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland.

  - Myślę, że dziś GREY jest czymś więcej niż agencją reklamową. Tworzymy produkty, rozwiązania, które idą w świat i stają się częścią nie tylko rynku, ale też popkultury. Znalezienie się w TOP3 dwóch  konkursów dotyczących innowacyjności i kreatywności pokazują, że robimy to w nowatorski i kreatywny sposób – dodaje Jakub Korolczuk, Executive Creative Director GREY Group Poland.

   

   

 • Przedstawiciele Grey Europe wystąpią na festiwalu Golden Drum

  Pod koniec października w Słowenii odbędzie się 24. edycja międzynarodowego festiwalu kreatywności Golden Drum. Wśród prelegentów festiwalu znaleźli się także przedstawiciele Grey Europe – Christopher Jones, CEO Grey United oraz Alemsah Oztuk, CEO 4129 Grey. 

  Więcej
 • FamousGrey w nowej kampanii Volvo V90 przemienia reklamę w rzeczywistość

  Piękny samochód mijający zapierające dech krajobrazy to typowy obraz prezentowany w reklamach motoryzacyjnych. Niestety, gdy przyjdzie do jazdy próbnej, często rzeczywistość wygląda całkiem inaczej. FamousGrey postanowił wykorzystać to w swojej najnowszej kampanii dla modelu Volvo V90.

  Więcej
 • GREY Z PLATFORMĄ DIGITAL dla MŁODYCH klientów mBanku.

  Agencja Grey przygotowała wspólnie z mBankiem kampanię dla MŁODYCH klientów ‘STARCIE w KARCIE’ która promuje personalizowaną kartę debetową, na której można zamieścić własnoręcznie zaprojektowaną grafikę bądź zdjęcie.

  Więcej
 • Program Polskie Nadzieje Olimpijskie na 19. Pikniku Olimpijskim

  W sobotę, 3 czerwca 2017r., podczas 19. Pikniku Olimpijskiego ogłoszona została lista laureatów 3. edycji programu Polskie Nadzieje Olimpijskie. Program od 2013 roku wspiera sportowy rozwój dzieci i młodzieży – zdrowej i niepełnosprawnej. Tegoroczna pula nagród programu wyniosła ponad 890 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych edycjach przekazano na ten cel łącznie niemal 3,6 milionów złotych. 

  Więcej
 • Wyróżnienie MMP i nagrody KTR dla GREY Group Poland!

  Z radością informujemy, że nasza agencja jako jedna z trzech agencji reklamowych zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez magazyn ,,Media&Marketing Polska” i przyznającym co roku tytuł najlepszej agencji reklamowej i domu mediowego. Nagrody przyznawane są na podstawie badania satysfakcji klientów przygotowywanego przez Millward Brown. To najstarsze i najobszerniejsze tego rodzaju badanie na rynku, obejmujące obecnie ponad 130 agencji i prowadzone wśród ponad 5 tys. klientów.

  Więcej
 • Wszystkie Artykuły
 • Przedstawiciele Grey Europe wystąpią na festiwalu Golden Drum Zobacz
 • FamousGrey w nowej kampanii Volvo V90 przemienia reklamę w rzeczywistość Zobacz
 • GREY Z PLATFORMĄ DIGITAL dla MŁODYCH klientów mBanku. Zobacz
 • Program Polskie Nadzieje Olimpijskie na 19. Pikniku Olimpijskim Zobacz
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&wt=json&facet.sort=count&facet=true&start=0&rows=4&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  10.0.1.86