Grey Advertising Poland

Kultura

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  KULTURA

  Kultura Open


  To, kim jesteśmy, jak pracujemy, kogo podziwiamy i co nas inspiruje jest częścią naszej kultury - kultury kreatywności.


  • No meeting zone W każdą środę od godziny 9 do 12 w GREY obowiązuje specjalna strefa czasowa - tak zwana No Meeting Zone. To trzy godziny w tygodniu, w czasie których nie umawiamy się na spotkania. To czas dla nas – możemy wtedy robić to, co uważamy za ciekawe, nowe, inspirujące. To czas, w którym możemy poszerzać nasze horyzonty, rozmawiać o interesujących nas tematach, czytać, myśleć, pisać, rysować, medytować. Wszystko po to, żeby być jeszcze bardziej kreatywnym w naszej codziennej pracy. Bo przecież pozostałe 37 godzin pracy w tygodniu to wystarczająco dużo czasu na spotkania!
  • Initiative Zone W środy przez trzy godziny mamy czas dla siebie, za to w czwartki rezerwujemy sobie godzinę tylko na spotkania. To Inititave Zone – czas przeznaczony na burzę mózgów dla trzech działów: kreacji, strategii i obsługi klienta. Spotykamy się, żeby wspólnie zastanowić się nad nowymi pomysłami dla naszych klientów, podsumowujemy dotychczasowe prace i szukamy nowych rozwiązań, które jeszcze bardziej przyczynią się do rozwoju marek, z którymi współpracujemy.

  • Warszawa to wyjątkowe miasto Nie sposób o tym zapomnieć. Warszawa to wyjątkowe miasto – z okien naszej agencji widzimy ogromny neon „Kocham Warszawę” na pobliskim biurowcu Warsaw Spire. Kilkadziesiąt metrów dalej swoją siedzibę ma Muzeum Powstania Warszawskiego, a pod naszym budynkiem znajduje się wyjątkowy świadek trudnej historii tego miasta – wyjście z kanału, którym ewakuowali się powstańcy z Getta Warszawskiego w maju 1943. Byli wśród nich niezapomniany Marek Edelmann i Symcha Ratajzer. Pomimo tego, że w naszej agencji pracują ludzie z różnych stron Polski, Warszawa jest dla nas ważna. Dajemy tym wyraz naszymi cyklicznymi akcjami z okazji kolejnych rocznic Powstania Warszawskiego. Plakaty rocznicowe na Pasażu Wiecha, dedykowane cover photo na profile Facebookowe (Połączyła nas Warszawa) czy aplikacja na telefony, która uruchamia dźwięk syreny alarmowej dokładnie o 17.00 1 sierpnia to przykłady naszego zaangażowania w akcje społeczne i non profit.
  • Przeboje Tygodnia Przeboje Tygodnia to zawsze aktualny przegląd nowości ze świata reklamy, komunikacji i technologii. GREY, bardzo subiektywnie o tym, co ciekawego wydarzyło się ostatnio.

  • Świętujemy! Grudzień to w naszej agencji wyjątkowy czas. Jak co roku szykujemy paczki dla dzieci z domów dziecka, tak aby dać odrobinę radości tym, którzy tego najbardziej potrzebują. To także czas zamknięcia roku i wytężonej pracy, naznaczonej zbliżającymi się Świętami i czasem zasłużonego odpoczynku.
  10.0.3.235