Grey Advertising Poland

Kariera

PolandOFFICES

  • Toggle Nav

    Poland

    PolandPOL

    KARIERA

    W GREY Group pracujemy z pasją, wspieramy talenty, cenimy zaangażowanie, zgodnie z naszym hasłem „Famously Effective”. Dołącz do nas!

    • Szukamy Account Executive!

      Zakres obowiązków:

      • współpraca z klientem

      • raportowanie do Account Supervisora

      • samodzielne prowadzenie wybranych projektów

      Wymagamy:

      • min 1,5 roczne doświadczenie pracy w agencji reklamowej

      • biegły angielski w mowie i piśmie

      • komunikatywność

      • zaangażowanie i rzetelność

      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, PPT

      • bardzo dobra organizacja pracy

      • umiejętność przygotowywania zleceń i kosztorysowania prac

    • A w zamian oferujemy:

      • zatrudnienie w jednej z największych agencji reklamowych na świecie

      • ciekawą pracę w zgranym zespole

      • możliwości dalszego rozwoju

      • stabilne warunki zatrudnienia

      Zgłoszenia z dopiskiem:

      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Zobacz aktualne propozycje pracy
    10.0.1.86